سافت گذر - دانلود نرم افزار
صفحه اصلی | راهنمای استفاده | سوالات متداول | دریافت آدرس سرور فعال | بازیابی مشخصات اکانت | ارتباط با ما | درباره ما

توافق نامه و نکات مهم قبل از خرید :

  1. این اکانت ها در حال حاضر بر روی نسخه های 9 به بالا و نسخه های موبایل قابل استفاده نیست.
  2. قبل از بروزرسانی و استفاده از این اکانت به روشی که در تصویر لینک زیر گفته شده ابتدا سایت سافت گذر و ایست آپدیت را در لیست مجاز قرار دهید
    آموزش روش مجاز کردن سایت
  3. همیشه اجازه دهید تا به روزرسانی فقط به صورت خودکار توسط خود نود32 انجام شود. حتی زمانی که سیستم خود را روشن می کنید، هرگز روی گزینه ی Update Now کلیک نکنید. در صورت به روز رسانی دستی، سیستم تشخیص استفاده ی غیر مجاز، اکانت شما را مسدود می کند. نود32 به صورت خودکار و دائم سیستم شما را به روز نگه خواهد داشت.
  4. این سایت تحت هيچ شرايطي در برابر اتفاقاتی از قبيل از دست رفتن اطلاعات و هک شدن و نظیر آن مسئول نمي‌باشد.
  5. استفاده اشتراکی از اکانتهای تک کاربره ممنوع بوده در صورت مشاهده، اکانت مسدود می گردد. در صورت نیاز اکانت چند کاربره تهیه نمایید.
  6. ممکن است در طول یک ماه چندین بار سرور بروزرسانی توسط نود مسدود شود در این صورت از طریق صفحه دریافت آدرس سرور مشخصات لایسنس خود را وارد نموده، آدرس جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  7. تاکید می شود جهت بروزرسانی آسان و بدون مشکل آنتی ویروس خود، نسخه های پیشنهادی نود32 را از سایت سافت گذر دانلود و نصب نمایید در غیر اینصورت سایت تعهدی در خصوص مشکلات بروزرسانی نرم افزار شما نخواهد داشت.
  8. ممکن است سرور بروزرسانی در طول دوره استفاده شما گهگاهی بدلایل فنی چندساعتی دچار اختلال گردد، در این صورت تیم فنی ما تمام تلاش خود را جهت رفع مشکل به کار خواهد گرفت اما تعهدی در ازای زمانهای اختلال سرور به مشتری نخواهد داشت.

حقوق برای ای ست آپدیت محفوظ می باشد - EsetUpdate.ir © 1390 - 98
سرور آپدیت نود32 - مرکز بروز رسانی محصولات نود32
پشتیبانی توسط سایت سافت گذر