آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار کنترل والدین نود 32 نسخه اندروید

کنترل والدین یا Parental Control این امکان را در اختیار شما قرار میدهد که دسترسی به وب سایت ها را برای فرزنداتان محدود کنید تا وقتی خودتان در کنار فرزندتان نیستید امکان باز شدن هر وب سایت یا نرم افزاری امکان پذیر نباشد. نرم افزار کنترل والدین نود 32 به حفاظت از فرزندان شما در زمان استفاده از اینترنت و حتی خارج از دنیای وب می پردازد. موقعیت مکانی کودکان شما را مشخص می کند و به شما این امکان را می دهد که بر تمامی فعالیت های آن ها در دنیای اینترنت نظارت داشته باشید.

همچنین در صورتی که وسایل آن ها به شارژ باتری احتیاج داشته باشد به شما اطلاع داده می شود.

برای محافظت کامل از فرزندان خود در فضای آنلاین، نرم افزار ESET Parental Control را هم روی گوشی کودک و هم روی گوشی والدین خود نصب کنید.

برای اطمینان از کارکرد صحیح برنامه، منطقه زمانی، تاریخ و ساعت هر دو گوشی را به درستی تنظیم کنید.

آموزش نصب نرم افزار کنترل والدین نود 32 روی گوشی والدین:

 1. نرم افزار ESET Parental Control for Android را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید: دانلود

 2. بعد از اتمام نصب، نرم افزار را باز کنید و زبان را انتخاب و Accept را بزنید.

 3. در این قسمت باید حساب کاربری my.eset.com داشته باشید. اگر حساب کاربری دارید Sign In را لمس کنید. در غیر این صورت برای ساختن حساب کاربری my.eset.com گزینه Create Account را لمس کنید.

 4. اگر روی Create Account ضربه زدید تمام فیلدها را پر کنید و پس از فعال کردن تیک I agree to ESET’s Terms of use گزینه Create Account را لمس کنید.

 5. پین کد والدین را وارد و سپس تکرار کنید. این پین کد زمانی استفاده می شود که روی گوشی کودک بخواهید تغییراتی را در تنظیمات اعمال کنید.

 6. در صفحه Whose device is this گزینه Parent را انتخاب کنید. دقت کنید چون این نرم افزار روی دستگاه والدین نصب می شود باید گزینه Parent را انتخاب کنید. اگر در حال نصب نرم افزار ESET Parental Control بر روی گوشی کودک هستید باید گزینه Child را انتخاب کنید.

آموزش نصب نرم افزار ESET Parental Control روی گوشی کودک:

 1. تمام مراحل بالا را تکرار کنید. با این تفاوت که در مرحله 7 قسمت بالا با حساب کاربری که برای دستگاه والدین وارد شده اید نیز وازد شوید. همچنین در مرحله 10 گزینه child را انتخاب کنید.

  سپس برای اضافه کردن پروفایل کودک روی علامت + در گوشه پایین راست ضربه بزنید.

 2. نام کودک ، حنسیت و تاریخ تولد کودک را به صورت دقیق وارد کنید و بعد از انتخاب عکس پروفایل (دلخواه) گزینه SAVE را لمس کنید.

 3. نرم افزار ESET Parental Control for Android برای عملکرد صحیح به دسترسی هایی نیاز دارد. برای اعمال مجوز های لازم روی NEXT ضربه بزنید.

 4. Parental Control را لمس کنید.

 5. دکمه را بر روی حالت روشن قرار دهید.

 6. روی Allow ضربه بزنید.

 7. Next را بزنید.

 8. گزینه Parental Control را لمس کنید.

 9. دکمه Allow usage tracking را روی حالت روشن قرار دهید.

 10. NEXT را بزنید.

 11. دکمه Allow permission را روی حات روشن قرار دهید.

 12. Next را لمس کنید.

 13. Activate را لمس کنید.

 14. Continue را لمس کنید.

 15. به انتخاب خود یکی از گزینه های Allow یا Deny را انتخاب کنید. پیشنهاد می شود گزینه Allow را انتخاب کنید.

 16. برای دسترسی دستگاه والدین به مکان دستگاه کودک یکی از گزینه ها را انتخاب کنید. پیشنهاد می شود گزینه Allow all the time را انتخاب کنید.

 17. روی Enable ضربه بزنید.

 18. نرم افزار ESET Parental Control روی دستگاه کودک نیز با موفقیت نصب شد.