خرید لایسنس اورجینال کنترل والدین نود 32 مخصوص اندروید

شما میتوانید از طریق لینک زیر آخرین نسخه نرم افزار کنترل والدین نود 32 مخصوص اندروید را از سایت معتبر سافت گذر دانلود کنید و با لایسنس ارائه شده توسط ما فعال سازی نمایید:

دانلود نرم افزار کنترل والدین نود 32 برای اندروید

امکانات و قابلیت‌های نرم افزار کنترل والدین نود 32 مخصوص اندروید:

نرم افزار کنترل والدین برای اندروید از کودکان در برابر تهدیدات موجود در گوشی های هوشمند و تبلت های آنها محافظت می کند. خود برنامه یک برنامه اندروید مستقل است که کاملاً با پورتال ESET HOME یکپارچه شده است، بنابراین والدین می توانند با ورود به حساب ESET HOME خود، فعالیت آنلاین فرزند خود را از هر مرورگر وب کنترل و تنظیم کنند.

فیلترینگ وب مبتنی بر دسته بندی، کودکان را از دسترسی به محتوای وب نامناسب محدود می کند. برنامه نرم افزار کنترل والدین برای اندروید برای استفاده توسط کودکان در نظر گرفته نشده است، بلکه برای برقراری ارتباط پاسخگو و انعطاف پذیر طراحی شده است - کودکان می توانند برای دسترسی به محتوا و برنامه هایی که می خواهند درخواست مجوز کنند. والدین می توانند فعالیت فرزندان خود را از طریق پورتال والدین یا از دستگاه اندروید خود (در صورتی که نرم افزار کنترل والدین اندروید را روی دستگاه خود نصب کرده باشند) نظارت کنند و به چنین درخواست هایی پاسخ دهند.

ویژگی های برنامه عبارتند از:

 • Application Guard – Blocking - با اجازه دادن به برنامه های مناسب برای فرزندان شما بر اساس گروه سنی آنها، آرامش خاطر بیشتری را برای والدین فراهم می کند. برنامه های نامناسب برای سن به طور خودکار مسدود می شوند.
 • Application Guard – Time Limits - بازی کردن، به اشتراک گذاشتن با دوستان و بهبود مهارت های آنلاین برای کودکان مهم است، اما فعالیت های خانوادگی دیگر نیز مهم است. این ویژگی به شما امکان می دهد تا محدودیت های زمانی روزانه را برای برنامه هایی که انتخاب می کنید تنظیم کنید.
 • Web Guard - به کودکان اجازه می دهد تا بدون دسترسی به محتوای نامناسب، وب را کاوش کنند. به سادگی سن کودک را وارد کنید و دسته‌هایی مانند قمار و پورنوگرافی به طور خودکار مسدود می‌شوند.
 • Child Locator - هر زمان که بخواهید، مکان دستگاه‌های فرزندانتان را نشان می‌دهد، در صورتی که آنها فراموش کنند به شما پیامک یا تماس بگیرند، اضطراب در مورد محل آنها را کاهش می‌دهد. مکان عمدتاً از طریق GPS موجود در دستگاه تلفن همراه آنها تعیین می شود. اگر داده‌های GPS در دسترس نباشند، می‌توانند مکان تقریبی را از طریق شبکه Wi-Fi یا GSM تعیین کنند.
 • Zones with alerts - به والدین اجازه می دهد تا چندین منطقه ایجاد کنند. سپس والدین هر بار که کودکی وارد یا خارج از منطقه می‌شود، اعلانی دریافت می‌کنند.
 • Child/Parent Setup Wizard - به شما کمک می کند تا نرم افزار کنترل والدین را برای اندروید تنها در چند مرحله آسان تنظیم کنید.
 • Parental portal (parentalcontrol.eset.com) - به شما امکان می دهد تا برای یک حساب ESET HOME ثبت نام کنید تا به آمار و تنظیمات دستگاه های فرزند خود به راحتی از رایانه، تبلت یا گوشی هوشمند خود دسترسی پیدا کنید. از پورتال والدین، می‌توانید قوانین را مدیریت کنید، گزارش‌ها را مشاهده کنید، در مورد مشکلات احتمالی بهینه سازی در دستگاه فرزند خود اطلاعات کسب کنید یا آنها را پیدا کنید.

توافق نامه و نکات مهم قبل از خرید:

 1. پس از خرید لایسنس کنترل والدین نود 32 ابتدا راهنمای نصب و فعال سازی را حتما مطالعه نمایید.
 2. استفاده اشتراکی از لایسنس نود 32 موجب مسدود شدن لایسنس می گردد. در صورت نیاز به کاربران بیشتر از نوع چند کاربره خرید نمایید.
 3. حداکثر ظرف 72 ساعت دستگاه خود را اکتیو کنید. زمان شروع اعتبار لایسنس نود 32 اندروید از لحظه خرید شما می باشد.
 4. حتما "مدل دستگاه اندروید" فرزند خود را در فرم مربوط به خرید لایسنس وارد نمایید(مثال: Galaxy S20 Ultra).
 5. تاکید می شود جهت فعال سازی آسان و بدون مشکل برنامه کنترل والدین نود 32 مخصوص اندروید، از سافت گذر از اینجا دانلود و نصب نمایید در غیر اینصورت سایت تعهدی در خصوص مشکلات بروزرسانی یا فعال سازی نرم افزار نخواهد داشت.
 6. در صورت بروز هرگونه مشکل در فعال سازی نود 32 یا بروز رسانی آن از طریق صفحه ارتباط با ما و یا سیستم گفت و گوی آنلاین با کارشناسان ما مشکل خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.
 7. استفاده این لایسنس در خارج از کشور ممنوع می باشد. در صورت گزارش در پنل مدیریت لایسنس، لایسنس غیر فعال می شود.
 8. این سایت تحت هيچ شرايطی در برابر اتفاقاتی از قبيل از دست رفتن اطلاعات و هک شدن و نظیر آن مسئول نمی ‌باشد.
 9. این لایسنس ها پس از خرید، بدلیل قوانین شرکت ESET به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشند.
ایمیل:
تلفن همراه:
نام و نام خانوادگی:
اعتبار لایسنس: 356 روز
هزینه تک کاربره: تومان (800 هزار تومان) 70% تخفیف
تعداد کاربر: کاربره
میزان تخفیف: درصد
مبلغ قابل پرداخت: تومان
مدل گوشی فرزند(ها):
جهت جلوگیری از مسدود شدن لایسنس، مدل گوشی فرزندتان را وارد کنید.

مثال: Galaxy S20 Ultra
یا POCO X5 Pro


پرداخت هزینه اشتراک به معنای پذیرش توافقنامه بالا می باشد
مبلغ را به شماره کارت زیر واریز نموده و 4 رقم آخر کارت خود را جهت تایید واریزی وارد نمایید:
شماره کارت: 6219861065638909 به نام سیدمقداد سیدموسوی
مشخصات واریز:
پرداخت هزینه اشتراک به معنای پذیرش توافقنامه بالا می باشد